Spanbandset 25 mm, hobbyratel 906

SKU: SPB25-906-1002-
|
Merk: BCF-Products
Levertijd 5 - 7 werkdagen
  • Alles voor ladingzekering & logistiek
  • Deskundig en persoonlijk advies
  • Van hijsen tot stuwen
  • Betrouwbare oplossingen sinds 2007
  • Voor professionals én particulieren

Specificaties

No additional attributes available.

Omschrijving Spanbandset 25 mm, hobbyratel 906

Deze 25 mm spanbandset bestaat uit twee delen, 400/800 daN. Het korte ratel gedeelte bestaat uit een ratel, een stuk band en een haak en is standaard 0.50 meter lang. Deze 0.50 meter is gemeten van het hart van de ratel tot en met het hart van de haak. Het lange gedeelte is de resterende meters lang. Wil jij liever een andere verdeling met bijvoorbeeld een kort gedeelte van 0.25 of 1 meter? Dat is bij dit maatwerk product mogelijk. Bij het veld "opmerkingen" voor het afrekenen, kun jij jouw aangepaste verdeling voor het korte/lange ratelgedeelte doorgeven. Bij het versturen van de orderbevestiging zul je zien dat wij een aangepaste verdeling bevestigen.

Aan de lichte ratelgesp, ook wel hobbyratel genoemd, zit een kort stukje band met aan de andere zijde een punthaak die ook wel een spitshaak wordt genoemd. Het tweede deel van de set bevat een langere band waarvan één zijde ook is voorzien van de punthaak. De haken kunnen bijvoorbeeld in de opening van een bindrail of chassisogen of vloerfittingen geklikt worden.

Maatwerk:

Dit is een maatwerk product, wat betekent dat het speciaal voor jou gemaakt wordt. Hierdoor kan dit product niet worden geretourneerd.

Toepassing:

Eenvoudig in gebruik. Geschikt voor lichte toepassingen voor thuis of professioneel gebruik, voor o.a.:

  • aanhangwagen

  • bestelbus

  • bakwagen

  • magazijn

  • pallet

  • palletbox

  • imperiaal

  • in kofferbak

  • thuisgebruik

Bandkleuren: 

Geel, oranje, rood, blauw, groen, grijs, zwart en wit

Lengte:

Standaardlengtes tussen 2 en 5 meter. Heb jij een tussenliggende of andere lengte nodig? Geen probleem, vraag het ons.

Aantallen:

Levering mogelijk vanaf 1 stuks. Aantallen die niet in onze staffel staan op aanvraag.

Machinale bedrukking: 

Standaard zijn onze sjorbanden onbedrukt maar je kunt deze, afhankelijk van aantallen en gewenste lengtes, op aanvraag laten bedrukken tegen een meerprijs. Alleen bedrukking in zwart is mogelijk. Het is wel belangrijk dat de gewenste opdruk niet te fijnlijnig is. Door de structuur van het bandweefsel kan het dan gebeuren dat sommige lijnen niet of niet goed gedrukt worden. Wij kunnen bedrijfsnaam, internetadres, slogan en/of niet te fijnlijnige logo’s bedrukken. Spanbanden en sjorbanden uit ons voorraadprogramma kunnen niet worden bedrukt. 

Lengte van elke bedrukking:  

Maximaal circa 50 cm. 

Hoogte van elke bedrukking:  

10 tot 15 mm minder ten opzichte van de breedte van de band. 

Mogelijke drukkleuren machinale bedrukking:  

Zwart

Frequentie van de machinale opdrukken:  

Herhaling na circa elke hele meter. Herhaling na circa elke halve meter op aanvraag mogelijk. 

Vraag ons gerust om een offerte! Stuur jouw aanvraag naar info@bcf-products.nl.

Online Snel antwoord

Hulp nodig?

Ons team staat voor je klaar. Stel je vraag via e-mail of telefoon.

Vergelijkbare en betere producten

Sjorband 25 mm, 3 meter, zwart, RVS klemgesp, 125/250 daN

4,50 Excl. BTW

Spanbandset 25 mm, 5 meter, blauw, hobbyratel 906

5,25 Excl. BTW

Spanbandset 25 mm, 5 meter, blauw, standaardratel 909

5,50 Excl. BTW

Spanbandset 25 mm, 6 meter, blauw, standaardratel 909, 1 Ton

5,50 Excl. BTW

Spanband eindloos 25 mm, 6 meter, zwart, RVS-hobbyratel

5,60 Excl. BTW
BCF-Products

Sjorbandset 25mm, 2-delig, 2m (GD 0.5+ WD 1.5m), zwart band

5,95 Excl. BTW

Spanbandset 35 mm, 6 meter, blauw, standaardratelgesp

6,80 Excl. BTW

Windseldeel 50 mm, 5 T, 8,5 m blauw

7,10 Excl. BTW

Rateldeel 50 mm, 5 T, totaal 0,5 m blauw

7,45 Excl. BTW

Spanbandset 35 mm, 6 meter, blauw, standaardratelgesp

7,90 Excl. BTW